Jesteśmy producentem wyrobów tekstylnych obecnym na polskim rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bazę sprawdzonych dostawców oraz liczne grono usatysfakcjonowanych klientów. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. W naszej ofercie znajdują się kołdry, poduszki, narzuty, pościele, ręczniki, ale także legowiska dla psów czy poduszki ogrodowe.

Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów dostarczanych naszym klientom. Wiedzę, którą posiadamy na temat tekstyliów bezustannie poszerzamy, śledzimy najnowsze trendy we wzornictwie tkanin oraz ciągle udoskonalamy procesy produkcyjne przez co naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować do najbardziej wymagającego klienta.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany przez nas asortyment był najwyższej jakości.
Z naszej oferty z zadowoleniem korzystają właściciele pensjonatów, apartamentów, ośrodków wczasowych oraz klienci indywidualni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sprzedaż internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i  życzymy udanych zakupów.                           

                                                                                                                           Dziękujemy za zaufanie
                                                                                                                                 Zespół Domitex

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).